penguens1941 yılında Ankara'da kurulmuş olan Penguen Çamaşır Yıkama ve Kuru Temizleme Fabrikası , 3 nesildir çamaşır yıkama ve kuru temizleme sektörünün önde gelen isimlerinden biri olmuştur.

Teknolojiye ve AR-GE'ye verdiği önem ve yaptığı yatırımlarla kurulduğu günden bugüne sektörün lider firmalarından olan Penguen Laundry bugün Ankara genelinde önemli pazar payına sahiptir.

Penguen Laundry 1200 metrekare kapalı alan üzerine kurulmuş olan tesislerinde ; proses suyu yumuşatma tesisleri , 250 KWA jeneratör ve yedek enerji sistemi 2*150 kg/saat modern buhar jeneratörü donanımıyla günlük 28.000 kg. kapasite ile kesintisiz hizmet vermektedir.

Penguen Laundry'de yıkama işlemi öncesi ayrım ve sayım sırasında tekstiller normal lekeli , ağır lekeli , özel işleme tabi , tamirat görecekler ve iadeler olmak üzere değerlendirilir .Özel işleme tabi olnalar ile aşırı lekelilere özel işlem uygulanır . Yırtık veya çok ağır lekeli tekstiller iade edilir.

Özel işleme tabi tutulması gereken hallerde insan ve çevre sağlığına ve tekstilinize zarar vermeyecek biçimde özel kimyasallar uygulanır.

Yüksek teknolojik makineler ve kaliteli kimyasallar kullanımına özen gösteren Penguen Laundry , modern toplumunun beklenti ve talepleri doğrultusunda hizmet sunabilmek için kendisini sürekli yenilemektedir.

Penguen Laundry'de görev yapan özel eğitimli personellerimizin eğitim süreci kesintisiz biçimde sürmekte , dünayadaki gelişme ve yenilikler takip edilerek uygulanmaktadır.

PENGUEN KATALOG

penguenkatalog

TANITIM VİDEO

tanitimvideo

ANKARA LAUNDRY KATALOG

ankaralaundrykatalog

İLETİŞİM

Küçükesat Cad. No: 45/1
Küçükesat / Ankara
Tel: +90 312 418 11 99
Fax: +90 312 418 27 27
Email: info@penguenlaundry.com
Website: www.penguenlaundry.com